Найбільшу кількість отруєнь чадним газом спричиняє порушення тяги в димових та вентиляційних каналах. Від їх справності та належної роботи залежить Ваша безпека, життя та здоров`я! Чадний газ не має ні запаху, ні кольору, ні смаку, надзвичайно отруйний, смертельно небезпечний.
При несправних димоходах та вентканалах шкідливі продукти горіння не виводяться назовні, накопичуються в приміщенні.
Вимоги безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків визначені Правилами безпеки систем газопостачання.
Згідно чинного законодавства відповідальність за стан димових та вентиляційних каналів у багатоквартирних житлових будинках покладається на керівників житлово-експлуатаційних організацій, голів житлових кооперативів, ОСББ, у приватних будинках – на власників.
Аби димовентиляційна система працювала належним чином її треба періодично обстежувати, прочищати і ремонтувати. Для цього власники чи балансоутримувачі будівель і споруд мають залучати спеціалізовані організації, які мають ліцензію, підготовлений персонал та необхідне обладнання.
Димові та вентиляційні канали мають обстежуватися одночасно, двічі на рік (перед початком опалювального сезону та після його закінчення), а ті, що працюють сезонно – один раз на рік. Димоходи із перетином, меншим за перетин димовідвідного патрубка газового приладу, мають обслуговуватись щонайменше кожні 2 місяці.
Дотримуйтесь елементарних правил:
Будьте обережні! Дотримання правил безпеки збереже життя та здоров’я вам і вашим близьким.
- 03.04.2022Стрижавчани попрощалися з Героєм України – Миколою Обертієм
- 03.04.2022Стрижавська громада вшанувала живим коридором свого загиблого Героя Миколу Обертія (Відео)
- 01.04.2022Гуманітарна допомога з Німеччини
- 01.04.2022Стрижавська громада попрощалася з двома загиблими Героями
- 30.03.2022Великим коридором пошани зустріла Стрижавська громада своїх Героїв (ВІДЕО)